10 bezpłatnych powodów dla których warto uczyć się niemieckiego w Instytucie Austriackim

10 zalet Instytutu Austriackiego

1. Mówią Państwo po niemiecku już od pierwszej lekcji, pracując na każdych zajęciach z tematami, które umożliwiają swobodną komunikację oraz gwarantują sukces w nauce. Na koniec kursu  otrzymują Państwo certyfikat jego ukończenia.

 

2. Instytut oferuje bezpłatne konsultacje metodyczne, które pomogą uczyć się niemieckiego również poza kursem wskazując jak i gdzie szukać dodatkowych informacji.

 

3. Na zajęciach otrzymują Państwo Österreich Spiegel, w którym znajduje się wiele interesujących artykułów, informacji oraz ćwiczeń dotyczących krajów niemieckojęzycznych.

 

4. Świetnym uzupełnieniem zajęć będą także ćwiczenia online z naszej platformy naukowej Mein Sprachportal.

 

5. Prawie co miesiąc mogą Państwo uczestniczyć w wydarzeniach typu warsztaty językowe, spotkania świąteczne, wystawy, pokazy i wiele innych. To doskonała okazja, aby wykorzystać nabytą wiedzę.

 

6. Nie było Państwa na ostatnich zajęciach? Nic straconego, dzięki kontaktom on-line z instytutem oraz lektorami bez problemu można nadrobić zaległe zajęcia i być cały czas na bieżąco.

 

7. Na kursie dostaną Państwo od nas mnóstwo dodatkowych, ciekawych materiałów, będących znakomitym uzupełnieniem lekcji. Poznają Państwo także różne warianty języka niemieckiego.

 

8. Chcieliby Państwo uczyć się języka niemieckiego w Austrii? Nie ma problemu, chętnie pomożemy i doradzimy przy wyborze odpowiedniej szkoły.

 

9. Nasi lektorzy posiadają nie tylko odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w nauczaniu, ale także pomogą Państwu podczas całego procesu nauczania, udzielając odpowiednich porad, wskazówek, dzięki którym nauka będzie jeszcze bardziej efektywna i przyjemna. Dzięki licznym szkoleniom są na bieżąco z nowoczesnymi metodami nauczania.

 

10. Wybieramy dla Państwa najlepsze i najnowocześniejsze podręczniki. Można je kupić u nas w sekretariacie po specjalnych, niższych cenach.